اخبار و مقالات

درباره شهر زیبای دماوند

درباره شهر زیبای دماوند

راهی برای فرار از گرمای طاقت فرسای تهران

درباره شهر آبسرد

درباره شهر آبسرد

آبسرد شهری در حاشیه محور فیروزکوه و قطب بسیار مهمی در گردشگری منطقه شمال شرق استان تهران می‌باشد. شهر آبسرد، یکی از شهرهای خوش آب و هوای بخش مرکزی شهرستان دماوند است. این شهر در ۶۵ کیلومتری پایتخت و در حاشیه محور تهران – فیروزکوه قرار گرفته است

سقف یوبوت

سقف یوبوت

معرفی سیستم دال مجوف یوبوت :Uboot پس از سالها تجربه به عنوان مهندس ساختمان، مهندس روبرتو ایل گرانده محصول ایگلو IGLU را جهت اجراي کف مجوف و بالا آوردن کف ساختمان به منظور پیشگیري از نفوذ رطوبت و گاز رادون سطح زمین به داخل ساختمان اختراع و ثبت و سپس شرکت دالی فرم را جهت تولید این محصول تاسیس نمود.

بتن شفاف (LITRACON)

بتن شفاف (LITRACON)

بتن شفاف ، بتنی میباشد که این روزها بسیار رایج شده است . همانطور که می دانید بتن یکی از پرمصرف ترین مصالح می باشد که کاربردهای مختلفی در صنعت ساخت و ساز دارد.

بتن خود متراکم

بتن خود متراکم

بتن خود تراکم یا scc نوعی بتن خاصی است که با وزن خود در قالب جاری می شود و نیاز به لرزاندن ندارد

سازه های LSF

سازه های LSF

این سیستم يكي از شيوه هاي مدرن اجرای سازه مي باشد كه استفاده از آن از سال 1950 در برخی از کشورها از جمله کانادا آغاز گردید، ولی استفاده گسترده از آن از سال 1990 مورد توجه قرار گرفت.

بتن GFRC

بتن GFRC

بتن مسلح به الیاف شیشه : مخفف کلمات (Glass Fiber Reinforced Concrete) که به اختصار GFRC (جی اف آر سی ) یا همان GRC (جی آر سی) خوانده می شوند.

طراحی استخر در ویلا

طراحی استخر در ویلا

استخر شنا برای منازل مسکونی سایزهای بسیار متفاوتی دارد. در طراحی استخر ویلا، شکل های متفاوتی را می توان بکاربرد که البته فضای موجود و اندازه ای که خانه دار می خواهد تعیین کننده خواهد بود.

آبنما

آبنما

حوضچه‌ها یا حوض‌های کم‌عمق که اغلب در آن‌ها فواره‌های متعدد و چراغ‌های رنگین تعبیه می‌شود.